Mažų įmonių valymo paslaugos Vilniuje

Nepriklausomai nuo to, ar Jūsų įmonė didelė, ar maža, neatsižvelgiant ir į tai, kokias paslaugas teikiate, biure labai reikšminga yra švara. Tai estetikos, tvarkos, higienos, reprezentatyvumo ir personalo komforto garantija. Ir nors mažose įmonėse darbuotojų nėra labai daug, tačiau čia gali būti dideli pirkėjų / lankytojų srautai, taip pat neretai gali užsukti partneriai, tiekėjai ar pan. Negana to, juk dirbti harmoningoje ir švara alsuojančioje erdvėje visada yra gera, o patenkinti darbuotojai dirba našiau, tad tai yra nemažas pluoštas priežasčių, kodėl net ir mažoje įmonėje svarbu pasirūpinti profesionaliu valymu. Jei Jums aktualios kompetentingų specialistų teikiamos mažų įmonių valymo paslaugos Vilniuje ar Vilniaus apskrityje, susisiekite su mumis e. paštu ar tele

Vilniuje ir Vilniaus apskrityje

Mažų įmonių, kurioms teikiamos paslaugos, tipai

Mažų įmonių įvairovė labai didelė. Mūsų klientų sąraše yra maži biurai, grožio, sporto, ugdymo ir švietimo, leidybos, transporto vadybos, finansines, buhalterines ir kitas paslaugas teikiančios įmonės, taip pat nedidelės specializuotos krautuvėlės, mažos kavinės ar kitos maitinimo paslaugas teikiančios įmonės ir daug kitų.

Įmonių dydis nustatomas ne pagal jų užimamų patalpų plotą, o pagal darbuotojų skaičių, todėl jei įmonė traktuojama kaip maža, tai nereiškia, kad ji užima kompaktiškas patalpas. Kita vertus, visiškai nesvarbu, ar įmonė didelė, ar maža, juk kiekvienas nori dirti tvarkingoje, harmoningoje aplinkoje.

Įmonių valymo paslaugos

5 žingsniai, kaip atliekame paslaugas

Pasirinkite dominančią paslaugą

Užsisakykite telefonu ar užklausos forma

Atsiunčiame specialistų komandą

Atliekame sutartus darbus

Mėgaujatės švariomis patalpomis

 • Tinkamiausia paslauga. Pasirinkite, kuri paslauga iš mūsų pasiūlos Jus domina.
 • Konsultacija. Susisiekite su mumis telefonu – išsamus pokalbis padės identifikuoti Jūsų poreikius, valymo ypatumus.
 • Pasiūlymas. Įvertinę pokalbio metu aptartus aspektus pateiksime pasiūlymą, kuriame matysite tikslią darbų kainą.
 • Valytojų atvykimas. Specialistai į paslaugų teikimo vietą atvyksta tiksliai sutartu laiku.
 • Paslaugos suteikimas. Paskutinis etapas – profesionalus įmonės valymo darbų atlikimas.

Aukšti higienos standartai

Higienos reikalavimai nepriklauso nuo to, kokio dydžio yra įmonė. Puikiai žinome mažiems juridiniams subjektams taikomus didelius higienos standartus, tad siūlome nuo savo pečių nusimesti tą naštą ir perduoti viską į kvalifikuotų specialistų rankas.

Puikiai išmanome visus su higienos normomis ir reikalavimais susijusius niuansus, sukaupta patirtis neleidžia pro akis prasprūsti nė menkiausioms detalėms, tad mūsų garantija – kruopštus, atsakingas ir profesionalus darbas.

Netvarką verčiame tvarka

Išvalyta patalpų
+ 0
Laimingų klientų
+ 0
Prižiūrimų objektų
+ 0

Vykdomi švaros darbai ir procesas

Mažų įmonių valymo paslaugos

Ką apie mūsų specialistus kalba klientai​?

Darius
Darius
Read More
Dirbant maisto industrijoje švaros palaikymas yra vienas svarbiausių prioritetų. Esame dėkingi šauniems specialistams, kurie mūsų restoranų tinkle periodiškai užtikrina tobulą švarą.
Inga
Inga
Read More
Kad nereikėtų naudoti vidinių įmonės resursų, užsakant paslaugas visada kreipiu dėmesį į tiekėjo savarankiškumą bei galutinį rezultatą. Likau tikrai patenkinta atliktais darbais ir jų kokybe.
Gintaras
Gintaras
Read More
Malonūs, mandagūs specialistai. Pagelbėjo, kai to labiausiai reikėjo. Atvyko greitai, viršijo išsikeltus tikslus ir lūkesčius. Rekomenduoju.
Marius
Marius
Read More
Aukšto lygio paslaugų kokybė. Suteikti sprendimai padėjo mūsų verslui išspręsti kilusius iššūkius ir leido ramiai koncentruotis į kitus prioritetus.
Jurga
Jurga
Read More
Likau maloniai nustebinta klientų aptarnavimu, punktualumu, diskretiškumu ir rezultatais.
Saulius
Saulius
Read More
Paslaugomis naudojamės jau ne pirmą kartą. Esame patenkinti punktualumu, darbų kokybe ir kaina.
Previous
Next

Mažų įmonių valymo kainos Vilniuje

Mažų įmonių patalpų tvarkymas

Daugeliu atvejų kaina yra vienas iš tų kriterijų, kuris lemia sprendimo priėmimą. Mažų įmonių valymo paslaugos Vilniuje bei kituose miestuose Lietuvoje kainuoja panašiai. O kainai įtakos turi tokie aspektai kaip patalpų plotas, nešvarumo lygis, naudojamos priemonės ir įrankiai, valymo metodai, taip pat, žinoma, valymo dažnumas. Su mažomis įmonėmis dažnai parengiamas valymo darbų grafikas. Kai kurias reikia valyti kartą per savaitę, kitas – du, tris kartus ar kasdien. Tai priklauso nuo darbuotojų skaičiaus, lankytojų srautų bei, žinoma, vykdomos veiklos. Dėl tikslios valymo darbų kainos kreipkitės į mūsų komandą.

Kiti komercinių patalpų valymo sprendimai

Kur dar teikiamos mūsų mažų įmonių valymo paslaugos?

Lietuvos žemėlapis

Kauno apskritis

Vilniaus apskritis

Utenos apskritis

Panevėžio apskritis

Šiaulių apskritis

Alytaus apskritis

Marijampolės apskritis

Tauragės apskritis

Klaipėdos apskritis

Telšių apskritis

 • Kauno apskritis
 • Klaipėdos apskritis
 • Šiaulių apskritis
 • Panevėžio apskritis
 • Alytaus apskritis
 • Marijampolės apskritis
 • Tauragės apskritis
 • Telšių apskritis
 • Utenos apskritis

Dažniausiai užduodami klausimai

Geriausia, jei valymo paslaugomis naudositės ne rečiau kaip kartą per savaitę. Tačiau valymo poreikis priklauso nuo darbuotojų skaičiaus, užsukančių klientų ar kitų lankytojų srautų, vykdomos veiklos.

Tai puikus sprendimas, padėsiantis taupyti laiką ir nesirūpinti biuro švara, valymo priemonėmis, įranga. Neliks poreikio sandėliuoti daug valymo priemonių. Rezultatas – jokių Jūsų pastangų ir nepriekaištingai švarios įmonės patalpos.

Baziniai darbai yra grindų dangos valymas, kilimų siurbimas, paviršių nuo dulkių valymas, stiklinių paviršių valymas, sanitarinių mazgų ir virtuvėlių valymas, patalpų ir paviršių dezinfekcija.

Valymo darbų trukmė priklauso nuo valomo ploto ir nešvarumo lygio, tačiau paprastai tam reikia kelių valandų. Jei patalpos labai didelės, užtrunkama ilgiau, tačiau visada ne daugiau kaip vieną darbo dieną. Laikui įtakos turi ir valymo technologija, naudojama įranga.

Priemones parenkame atsižvelgdami į kliento veiklos sritį. Prioritetą teikiame kokybiškoms, tačiau žmogui ir aplinkai saugioms priemonėms. Baldams valyti renkamės tik tuos produktus, kurie saugo jų paviršių.

Siųsti užklausą