Gamybinių patalpų valymas Vilniuje

Gamybinėse patalpose nuolat „verda“ įvairūs procesai. Nors iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti, kad palaikyti švarą tokio tipo erdvėje sudėtinga, tačiau su mūsų komanda tai bus daugiau nei lengva! Jei domina kvalifikuotų specialistų teikiamas gamybinių patalpų valymas Vilniuje ar Vilniaus apskrityje, susisiekite. Mūsų įmonė džiaugiasi savo komanda, kuri suinteresuota teikti tik aukšto lygio paslaugas ir patenkinti net išrankiausių klientų lūkesčius. Mūsų garantija Jums – atsakomybė, profesionalumas ir puikūs darbo rezultatai.

Vilniuje ir Vilniaus apskrityje

Ypatingas dėmesys gamyklų švarai

Gamybinės paskirties patalpose dėmesys švarai yra ypač svarbus ir tuo pasirūpinti reikia labai atsakingai. Taip yra todėl, kad čia veikia daug įrenginių bei dirba žmonės, tad kuo aplinka netvarkingesnė, kuo joje daugiau nešvarumų, atliekų, tuo didesnė rizika susižeisti, patirti traumą, sutrikti įrangai ar pan.

Gamybinėse patalpose nešvarumų pobūdis labai įvairus ir priklauso nuo to, kokią veiklą įmonė vykdo, ką gamina. Tad čia gali būti metalo, plastmasės, stiklo ar kitų atliekų, medienos nuolaužų, tepalo, vandens, aštrių elementų, popieriaus ir t.t. Siekiant išvengti susižalojimo dėl minėtų nešvarumų būtina skrupulingai juos šalinti.

Dar vienas svarbus dalykas, kodėl gamybinės paskirties patalpose būtina užtikrinti precizišką švarą, – higiena. Keliami itin griežti reikalavimai, kuriuos mūsų profesionalų komanda puikiai žino, tad galime garantuoti, jog išvalytos patalpos juos atitiks.

Gamybinių patalpų valymas

5 žingsniai, kaip atliekame paslaugas

Pasirinkite dominančią paslaugą

Užsisakykite telefonu ar užklausos forma

Atsiunčiame specialistų komandą

Atliekame sutartus darbus

Mėgaujatės švariomis patalpomis

Prisitaikome prie jūsų gamybinių patalpų tvarkos poreikių

Siekiame teikti aukšto lygio paslaugas bei klientams suteikti maksimalų lankstumą – galite rinktis skubias vienkartines valymo paslaugas pagal iškvietimą arba sudaryti nuolatinių paslaugų grafiką. Pastarasis variantas leis nebesukti galvos dėl gamybinių patalpų švaros – jos periodiškai bus valomos. Pirmuoju atveju skubios pagalbos paslauga galite pasinaudoti susikaupus dideliam nešvarumų kiekiui, išsipylus tepalams ar kitoms medžiagoms arba kitaip užteršus patalpas. Kartais skubus vienkartinis valymas pasirenkamas prieš patalpų patikrinimą ar laukiant svarbių asmenų vizito.

Netvarką verčiame tvarka

Išvalyta patalpų
+ 0
Laimingų klientų
+ 0
Prižiūrimų objektų
+ 0

Ką apie mūsų specialistus kalba klientai​?

Darius
Darius
Read More
Dirbant maisto industrijoje švaros palaikymas yra vienas svarbiausių prioritetų. Esame dėkingi šauniems specialistams, kurie mūsų restoranų tinkle periodiškai užtikrina tobulą švarą.
Inga
Inga
Read More
Kad nereikėtų naudoti vidinių įmonės resursų, užsakant paslaugas visada kreipiu dėmesį į tiekėjo savarankiškumą bei galutinį rezultatą. Likau tikrai patenkinta atliktais darbais ir jų kokybe.
Gintaras
Gintaras
Read More
Malonūs, mandagūs specialistai. Pagelbėjo, kai to labiausiai reikėjo. Atvyko greitai, viršijo išsikeltus tikslus ir lūkesčius. Rekomenduoju.
Marius
Marius
Read More
Aukšto lygio paslaugų kokybė. Suteikti sprendimai padėjo mūsų verslui išspręsti kilusius iššūkius ir leido ramiai koncentruotis į kitus prioritetus.
Jurga
Jurga
Read More
Likau maloniai nustebinta klientų aptarnavimu, punktualumu, diskretiškumu ir rezultatais.
Saulius
Saulius
Read More
Paslaugomis naudojamės jau ne pirmą kartą. Esame patenkinti punktualumu, darbų kokybe ir kaina.
Previous
Next

Kokius darbus apima gamybinės paskirties patalpų valymo paslauga?

Gamyklų valymas

Kodėl verta rinktis mus?

 • Mūsų komanda yra motyvuota pateisinti klientų lūkesčius, pasitikėjimą, tobulėti ir teikti puikius rezultatus demonstruojančias paslaugas.
 • Profesionalumas. Sukaupta patirtis, žinių bagažas, puikus valymo priemonių, įrankių, technologijų išmanymas leidžia teikti aukšto lygio paslaugas.
 • Kokybiškos priemonės ir modernūs įrenginiai. Valymui renkamės tik aukštos kokybės, puikiai savo funkciją atliekančias priemones.
 • Atsakomybė. Vertiname kiekvieną klientą, užtikriname patalpose esančių įrenginių ir kitų daiktų saugumą, laikomės sutartų terminų, diskretiškumo principo.
 • Prisitaikome prie tinkamo darbo laiko. Suprantame, kad gamyklose darbai neretai vykdomi pamainomis, tad gamybos procesai beveik ar visiškai nenutrūksta. Suderiname valymo grafiką, atsižvelgiame į poreikius ir darbo ypatumus, siekdami valymo metu visiškai netrikdyti dirbančiųjų ir gamybos procesų.

Gamybinių patalpų valymo kainos Vilniuje

Gamybinių patalpų valymo kaina

Natūralu, jog klientai domisi, kokios valymo kainos rinkoje, svarsto alternatyvas. Valymo kainų diapazonas gali būti gana platus, jos priklauso nuo tokių aspektų kaip valomas plonas, naudojamos priemonės, konkretūs valymo poreikiai ir pan. Tikslų pasiūlymą su kaina pateikiame aptarę kliento poreikius ir įvertinę darbų apimtis, ypatumus. Susisiekite – pokalbio telefonu metu išsamiai viską aptarsime ir įvertinsime bei operatyviai pateiksime darbų kainą.

Kiti komercinių patalpų valymo sprendimai

Kur dar teikiamos mūsų gamybinių patalpų valymo paslaugos?

Lietuvos žemėlapis

Kauno apskritis

Vilniaus apskritis

Utenos apskritis

Panevėžio apskritis

Šiaulių apskritis

Alytaus apskritis

Marijampolės apskritis

Tauragės apskritis

Klaipėdos apskritis

Telšių apskritis

 • Kauno apskritis
 • Klaipėdos apskritis
 • Šiaulių apskritis
 • Panevėžio apskritis
 • Alytaus apskritis
 • Marijampolės apskritis
 • Tauragės apskritis
 • Telšių apskritis
 • Utenos apskritis

Dažniausiai užduodami klausimai

Priemones renkamės atsižvelgdami į nešvarumų pobūdį – gana dažnai reikia naudoti riebalus, chemikalus šalinančias priemones.

Šiose patalpose galioja itin griežti higienos reikalavimai, dėl saugumo iš patalpų būtina šalinti įvairias atliekas, tad gamybinių patalpų valymas bent kartą per mėnesį yra rekomenduojamas. Tačiau, žinoma, tikslinga dažnumą koreguoti, atsižvelgiant į užterštumo lygį.

Šių patalpų valymas gali būti dvejopas: mechaninis ir rankinis. Didelėms erdvėms pasirenkamas mechaninis valymas, o mažoms, siauroms, sunkiau pasiekiamoms vietoms – rankinis. Jei reikia, deriname abu metodus.

Šiuo klausimu esame labai universalūs – valymo paslaugas siūlome įvairioms gamybinėms įmonėms: dirbančioms su metalu, apdirbančioms medį, gaminančioms maisto produktus, tekstilės gaminius, dirbančioms su popieriumi, kartonu ir daug kitų.

Suprantame, jog gamybos procesai beveik nenutrūkstami, tad esame lankstūs ir galime prisiderinti prie gamybos patalpose vykstančių darbų, sudarydami valymo grafiką.

Siųsti užklausą