Rankų darbo kilimų plovimas Vilniuje

Šiais laikais rankų darbo gaminiai labai vertinami. Žinoma, tai nestebina, mat tokie daiktai išsiskiria originalumu, jie alsuoja estetika, unikalumu, tad pelno labai daug simpatijų. Ne išimtis ir rankų darbo kilimai, sulaukiantys daug dėmesio bei atrandantys vietą tiek individualiuose būstuose, tiek butikuose ar kitose erdvėse, kurios alsuoja išskirtinumu, autentika, estetika. Tiesa, verta paminėti, jog rankų darbo kilimų valymas gali tapti šiokiu tokiu galvos skausmu, mat reikia itin atidžiai rinktis priemones bei darbo įrankius. Norite nusimesti šią naštą nuo savo pečių? Puiku! Jums reikalingas rankų darbo kilimų plovimas Vilniuje ar Vilniaus apskrityje. Susisiekite su mūsų komanda. Kiekvienam klientui garantuojame ne tik puikius darbo rezultatus, bet ir dėmesingumą, diskretiškumą bei atsakomybę.

Iškviesti specialistus!

Vilniuje ir Vilniaus apskrityje

Netvarką verčiame tvarka

Išvalyta patalpų
+ 0
Laimingų klientų
+ 0
Prižiūrimų objektų
+ 0

Kaip valomi rankų darbo kilimai?

Pasirinkite dominančią paslaugą

Užsisakykite telefonu ar užklausos forma

Specialistų atvykimas

Atliekame sutartus darbus

Mėgaujatės švara

Rankų darbo kilimai paprastai yra austi arba pinti, todėl negali būti valomi automatizuotu būdu. Šiems kilimams tinka tik plovimas rankiniu būdu. Rankų darbo kilimams negali būti naudojamas ir  aukštos temperatūros vanduo – paprastai rekomenduojama skalbti ne aukštesnėje kaip 30 laipsnių temperatūroje. Renkantis priemones nešvarumų ir įsisenėjusių dėmių valymui būtinai prioritetą teikite tik toms, kurios skirtos rankų darbo kilimams, atsižvelkite į tai, iš ko jie pagaminti (vilna, medvilnė, džiutas ar kt.).

Kai kuriems kilimams galima rinktis skalbimą skalbyklėje, tačiau temperatūra tokiu atveju irgi negali viršyti 30 laipsnių. Visgi svarstydami šią plovimo galimybę būtinai skaitykite gaminio etiketėje pateiktą informaciją.

Rankų darbo kilimų valymo paslaugos

Ką apie mūsų specialistus kalba klientai​?

Darius
Darius
Read More
Dirbant maisto industrijoje švaros palaikymas yra vienas svarbiausių prioritetų. Esame dėkingi šauniems specialistams, kurie mūsų restoranų tinkle periodiškai užtikrina tobulą švarą.
Inga
Inga
Read More
Kad nereikėtų naudoti vidinių įmonės resursų, užsakant paslaugas visada kreipiu dėmesį į tiekėjo savarankiškumą bei galutinį rezultatą. Likau tikrai patenkinta atliktais darbais ir jų kokybe.
Gintaras
Gintaras
Read More
Malonūs, mandagūs specialistai. Pagelbėjo, kai to labiausiai reikėjo. Atvyko greitai, viršijo išsikeltus tikslus ir lūkesčius. Rekomenduoju.
Marius
Marius
Read More
Aukšto lygio paslaugų kokybė. Suteikti sprendimai padėjo mūsų verslui išspręsti kilusius iššūkius ir leido ramiai koncentruotis į kitus prioritetus.
Jurga
Jurga
Read More
Likau maloniai nustebinta klientų aptarnavimu, punktualumu, diskretiškumu ir rezultatais.
Saulius
Saulius
Read More
Paslaugomis naudojamės jau ne pirmą kartą. Esame patenkinti punktualumu, darbų kokybe ir kaina.
Previous
Next

Iškviesti specialistus!

Profesionalaus rankų darbo kilimų valymo nauda

 • Kartais taupymo ar kitais sumetimais žmonės kilimus „pasišauna“ plauti patys, tačiau jau darbų eigoje ar išvydę rezultatą neretai nusivilia. Taip yra todėl, kad kilimų valymas, o ypač rankų darbo, reikalauja pluošto specifinių žinių.
 • Kvalifikuoti specialistai gerai žino įvairių pluoštų ir tipų rankų darbo kilimų įnorius. Taigi gali parinkti tinkamiausias konkrečiu atveju priemones, darbo įrankius, modernią įrangą bei valymo technologiją, kurie ne tik leis pasiekti  norimą rezultatą, bet ir tausos patį kilimą. Prastai parinktos priemonės gali paveikti spalvą, siūlų pluošto struktūrą ir kitas kilimo savybes.
 • Atsakingi profesionalai naudoja tik saugias, sertifikuotas, aukštos kokybės valymo medžiagas.
 • Profesionalus rankų darbo kilimų valymas užtikrina, kad iš audinio bus pašalinti tiek paviršiniai, tiek giliau esantys nešvarumai, nemalonus kvapas.
 • Pasikliaudami profesionalais gausite garantiją, jog užtikrinama preciziška švara ir higiena.

Rankų darbo kilimų plovimo kaina Vilniuje

Rankų darbo kilimų valymas

Renkantis paslaugas ir jų teikėją kaina neretai vaidina vieną iš reikšmingesnių vaidmenų. Turime pabrėžti, jog rankų darbo kilimai plaunami rankomis, o šis darbas yra itin kruopštus bei reikalaujantis žinių, tai natūralu, kad šių paslaugų kaina gali būti kiek aukštesnė. Visgi kiek tiksliai kainuos Jūsų kilimo plovimas Vilniuje, Vilniaus apskrityje ar kitur, galėsime pasakyti tik po išsamaus pokalbio su Jums. Tad jei domina paslaugos kaina, susisiekite telefonu. Aptarsime, kokio tipo yra kilimas, koks valomo kilimo plotas, nuspręsime, kokias priemones geriausia naudoti. Gauta informacija leis parengti pasiūlymą su tikslia kaina.

Neradote reikiamos paslaugos? Susisiekite!

Iškviesti specialistus!

Kur dar atliekame rankų darbo kilimų valymą?

Lietuvos žemėlapis

Kauno apskritis

Vilniaus apskritis

Utenos apskritis

Panevėžio apskritis

Šiaulių apskritis

Alytaus apskritis

Marijampolės apskritis

Tauragės apskritis

Klaipėdos apskritis

Telšių apskritis

 • Kauno apskritis
 • Klaipėdos apskritis
 • Šiaulių apskritis
 • Panevėžio apskritis
 • Alytaus apskritis
 • Marijampolės apskritis
 • Tauragės apskritis
 • Telšių apskritis
 • Utenos apskritis

Dažniausiai užduodami klausimai

Šio tipo kilimų valymo subtilybes išmanantys specialistai parinks priemones, įrankius ir valymo metodą tokius, kurie puikiai išvalys net sudėtingiausias dėmes ir drauge tausos kilimą, grąžins jam pirminę išvaizdą. Negana to, profesionalai gali padėti efektyviai taupyti laiką, skirtą kilimo plovimui.

Šiuos kilimus, kaip ir kitus, rekomenduojama kruopščiai išvalyti bent kas pusmetį (žinoma, neskaitant kasdienio siurbimo / išpurtymo). Tačiau jei ant kilimo atsirado dėmių ar kitų nešvarumų, jis prisigėrė tabako, pelėsio ar kitų nemalonių kvapų, o galbūt prarado spalvą ir reprezentatyvumą, tai pusmečio galime nelaukti.

Rankų darbo kilimams tinka tik natūralus džiovinimas, tad patieskite jį ant lygaus pagrindo, palyginkite, kad nebūtų raukšlių ir leiskite išdžiūti.

Šiame kontekste yra du svarbiausi aspektai: pirma, šio tipo kilimai plaunami rankiniu būdu; antra, jų plovimui negali būti naudojamas aukštos temperatūros vanduo.

Kainai įtakos turi kilimo tipas, pluoštas, dydis, taip pat plovimui naudojamos priemonės bei įrankiai.

Siųsti užklausą