Cheminis kiliminės dangos valymas Vilniuje

Vidaus patalpose dažai įkurdinama kiliminė danga. Tai nestebina, mat šis akcentas ne tik praktiškas, suteikiantis pėdoms malonią šilumą bei jaukumą, tačiau ir tampantis stilinga, žaisminga, solidžia ar kokią tik norite nuotaiką kuriančia interjero detale. Tačiau tinkamai visas savo funkcijas kiliminė danga atliks tik tada, jei bus skrupulingai prižiūrima. Tai reiškia, jog išsiurbti ją kartą per dieną nepakanka – būtinas profesionalus cheminis kiliminės dangos valymas Vilniuje ar Vilniaus apskrityje. Ši paslauga atliekama itin patrauklia kaina, atsižvelgiant į klientų poreikius ir lūkesčius. Kiekvienam mūsų komandos nariai garantuoja puikų rezultatą, diskretiškumą, atsakomybę ir malonų bendradarbiavimą.

Iškviesti specialistus!

Vilniuje ir Vilniaus apskrityje

Netvarką verčiame tvarka

Išvalyta patalpų
+ 0
Laimingų klientų
+ 0
Prižiūrimų objektų
+ 0

Kaip atliekamas cheminis kilimų valymas?

Pasirinkite dominančią paslaugą

Užsisakykite telefonu ar užklausos forma

Specialistų atvykimas

Atliekame sutartus darbus

Mėgaujatės švara

Pirmiausia atvykę kvalifikuoti specialistai įvertina kiliminę dangą: jos tipą, defektus, nešvarumų lygį ir parenka geriausią valymo technologiją. Kitas etapas – kiliminė danga siurbiama naudojant modernią ir itin galingą įrangą, efektyviai pašalinančią dulkes, smėlį ir panašius nešvarumus, plaukus. Išsiurbus kiliminė danga plaunama naudojant priemones, parinktas atsižvelgiant į dėmių pobūdį. Baigus plovimą danga išdžiovinama.

Tiesa, valydami alergiškų žmonių kilimines dangas naudojame specialias priemones, kurios nedirgina kvėpavimo takų, odos.

Cheminis kiliminės dangos valymas

Ką apie mūsų specialistus kalba klientai​?

Darius
Darius
Read More
Dirbant maisto industrijoje švaros palaikymas yra vienas svarbiausių prioritetų. Esame dėkingi šauniems specialistams, kurie mūsų restoranų tinkle periodiškai užtikrina tobulą švarą.
Inga
Inga
Read More
Kad nereikėtų naudoti vidinių įmonės resursų, užsakant paslaugas visada kreipiu dėmesį į tiekėjo savarankiškumą bei galutinį rezultatą. Likau tikrai patenkinta atliktais darbais ir jų kokybe.
Gintaras
Gintaras
Read More
Malonūs, mandagūs specialistai. Pagelbėjo, kai to labiausiai reikėjo. Atvyko greitai, viršijo išsikeltus tikslus ir lūkesčius. Rekomenduoju.
Marius
Marius
Read More
Aukšto lygio paslaugų kokybė. Suteikti sprendimai padėjo mūsų verslui išspręsti kilusius iššūkius ir leido ramiai koncentruotis į kitus prioritetus.
Jurga
Jurga
Read More
Likau maloniai nustebinta klientų aptarnavimu, punktualumu, diskretiškumu ir rezultatais.
Saulius
Saulius
Read More
Paslaugomis naudojamės jau ne pirmą kartą. Esame patenkinti punktualumu, darbų kokybe ir kaina.
Previous
Next

Iškviesti specialistus!

Kada atliekamas cheminis kiliminės dangos valymas?

Jei didelio užterštumo nėra, tuomet profesionaliu cheminiu valymu pasirūpinkite bent porą kartų per metus. Tačiau yra situacijų, kai atsiranda poreikis valyti dažniau, pavyzdžiui: jeigu ant kilimo patenka vyno, kavos, arbatos ar kitų spalvotų gėrimų, jei kiliminė danga praranda spalvą, dažniau profesionalaus valymo gali reikėti ir tada, jei kilimas tampa augintinių žaidimų vieta ir kt. Valyti cheminiu būdu rekomenduojama ir tada, jei atsirado dėvėjimosi žymių bei kiliminė danga neišsivaduoja nuo plaukų, kas aktualu namuose turint katę ar šunį.

Profesionalaus cheminio kilimų valymo nauda

 • Kilimai atgauna pirminę išvaizdą;
 • Pašalinami tiek paviršiuje, tiek giliau audinyje esantys nešvarumai;
 • Efektyviai įveikiamos net įsisenėję dėmės;
 • Pašalinamos tokio dėmės kaip kavos, vyno, kraujo, riebalų ir pan.;
 • Pašalinami į kiliminę dangą įsigėrę nemalonūs kvapai, pavyzdžiui, degėsių, pelėsio, rūkalų ir pan.;
 • Efektyviai kovojama su nematomais „priešais“: bakterijomis, dulkių erkutėmis ir pan.;
 • Profesionaliai bent porą kartų per metus valoma danga tarnaus ilgiau;
 • Operatyviai atliekamas preciziškas valymas;
 • Užtikrinama higiena.
Cheminis kilimų valymas

Nešvarios kiliminės dangos keliamos grėsmės

Švari kiliminė danga – tvarkos, estetikos, sveiko mikroklimato garantija. Netvarkinga kiliminė danga atrodys neestetiškai, gadins įmonės ar namų patalpos vaizdą ir pan. Tačiau didžiausia nešvarios dangos grėsmė yra sveikatai. Kiliminėje dangoje kaupiasi dulkės, dulkių erkutės, įvairios bakterijos, nemalonūs kvapai – jie gali dirginti kvėpavimo takus, paaštrinti alergijų simptomus ar sąlygoti kvėpavimo takų ligų atsiradimą.

Cheminio kilimų valymo kaina Vilniuje

Cheminio kilimo valymo kaina

Cheminio kiliminės dangos valymo kaina priklauso nuo įvairių aspektų, pavyzdžiui, koks kiliminės dangos tipas, koks jos užterštumo lygis, koks valomo paviršiaus plotas, kokios dėmės dominuoja ir pan. Štai kodėl raginame kreiptis į mus telefonu ir išsamiai papasakoti apie savo poreikius. Tokia informacija mums leis nustatyti, kokios darbų apimtys laukia, bei parinkti tinkamiausias valymui skirtas priemones, darbo įrankius ar cheminiam valymui naudojamą modernią įrangą.

Neradote reikiamos paslaugos? Susisiekite!

Iškviesti specialistus!

Kur dar atliekame cheminį kiliminių dangų valymas?

Lietuvos žemėlapis

Kauno apskritis

Vilniaus apskritis

Utenos apskritis

Panevėžio apskritis

Šiaulių apskritis

Alytaus apskritis

Marijampolės apskritis

Tauragės apskritis

Klaipėdos apskritis

Telšių apskritis

 • Kauno apskritis
 • Klaipėdos apskritis
 • Šiaulių apskritis
 • Panevėžio apskritis
 • Alytaus apskritis
 • Marijampolės apskritis
 • Tauragės apskritis
 • Telšių apskritis
 • Utenos apskritis

Dažniausiai užduodami klausimai

Švari ir tvarkinga kiliminė danga yra estetiškas ir jaukus akcentas patalpoje. Taip pat ši danga atlieka reprezentacinę funkciją, tad tvarkinga ji atrodys kur kas dailiau. Valyti kiliminę dangą itin svarbu tam, kad joje nesikauptų bakterijos, pelėsis, dulkių erkutės – taip užtikrinama sveika aplinka.

Cheminis kiliminės dangos valymas padeda įveikti net įsisenėjusias ir labai sunkiai pašalinamas dėmes, taip užtikrinama preciziška kilimo švara. Toks valymas susidoroja ir su bakterijomis bei dulkių erkutėmis. Cheminis kilimų valymas atliekamas operatyviai, o geriausia tai, kad Jums nereikės tam skirti brangaus savo laiko.

Teikdami paslaugas prioritetą teikiame tik saugių ir aukštos kokybės priemonių pasirinkimui, tad patikiname, jog jos nekenkia nei kiliminei dangai, nei žmonėms ar aplinkai. Profesionaliai parinktos priemonės efektyviai kovos su nešvarumais bei nemaloniu kvapu.

Cheminis valymas galimas tiek vilnonei, tiek sintetinei ar kitokiai kiliminei dangai. Pažangi įranga leidžia valyti efektyviai ir drauge skrupulingai saugoti pačią dangą.

Valymo kainai įtakos turi dangos tipas, valomas plotas, užterštumo lygis, nešvarumų pobūdis, valymui pasirinktos priemonės, metodai.

Siųsti užklausą