Kilimų valymas garais Vilniuje

Kilimai ir kiliminės dangos populiarios tiek individualių būstų interjeruose, tiek ir biuruose, viešosiose įstaigose. Tačiau šis interjero akcentas reikalauja priežiūros – bent kartą per dieną (priklausomai nuo naudojimo intensyvumo ir to, kur kilimas eksploatuojamas) kilimą reikia siurbti, o bent porą kartų per metus rekomenduojamas ir profesionalus valymas. Technologijų preciziškai išvalyti kilimą yra ne viena, kone visų jų garantija – tobulai pašalintos net itin sunkiai įveikiamos dėmės. Tačiau vienas iš populiariausių pasirinkimų yra kilimų valymas garais, kuris atliekamas naudojant specialų itin galingą garų aparatą. Tad jei sudomino kilimų valymas garais Vilniuje ar Vilniaus apskrityje ir norite išbandyti paslaugą, o galbūt užsisakyti jau pakartotinai, susisiekite!

Iškviesti specialistus!

Vilniuje ir Vilniaus apskrityje

Netvarką verčiame tvarka

Išvalyta patalpų
+ 0
Laimingų klientų
+ 0
Prižiūrimų objektų
+ 0

Kaip atliekamas kiliminės dangos valymas garais?

Pasirinkite dominančią paslaugą

Užsisakykite telefonu ar užklausos forma

Specialistų atvykimas

Atliekame sutartus darbus

Mėgaujatės švara

Mūsų kvalifikuoti valymo specialistai atvyksta sutartu laiku. Pirmas žingsnis – sausas giluminis kiliminės dangos ar kilimo valymas, naudojant galingą siurbimo įrangą. Šiame etape efektyviai iš kilimo susiurbiamos dulkės, smėlis, plaukai, augintinių kailio plaukai ir panašūs nešvarumai: tiek esantys paviršiuje, tiek giliau kilimo audinyje.

Toliau valymui naudojamas specialus garų aparatas, skleidžiantis aukštos temperatūros (170 laipsnių) garus ir išvalantis nešvarumus iš giliausių kilimo sluoksnių. Drauge naudojant garus naikinamos bakterijos, dulkių erkutės, kilimas dezinfekuojamas, efektyviai pašalinami ir įsigėrę nemalonūs kvapai. Valymas garais itin aktualus vaikus auginantiems žmonėms, taip pat tiems, kuriuos vargina alergijos.

Jei kilimas turi įsisenėjusių dėmių, po sauso giluminio valymo gali būti atliekamas dėmių šalinimas, naudojant specialias išskirtinai ekologiškas priemonės, profesionalų parinktas atsižvelgiant į konkrečias dėmės. Jos valo, saugo kilimo paviršių ir skleidžia malonų, gaivų kvapą.

Kilimų valymas garais

Ką apie mūsų specialistus kalba klientai​?

Darius
Darius
Read More
Dirbant maisto industrijoje švaros palaikymas yra vienas svarbiausių prioritetų. Esame dėkingi šauniems specialistams, kurie mūsų restoranų tinkle periodiškai užtikrina tobulą švarą.
Inga
Inga
Read More
Kad nereikėtų naudoti vidinių įmonės resursų, užsakant paslaugas visada kreipiu dėmesį į tiekėjo savarankiškumą bei galutinį rezultatą. Likau tikrai patenkinta atliktais darbais ir jų kokybe.
Gintaras
Gintaras
Read More
Malonūs, mandagūs specialistai. Pagelbėjo, kai to labiausiai reikėjo. Atvyko greitai, viršijo išsikeltus tikslus ir lūkesčius. Rekomenduoju.
Marius
Marius
Read More
Aukšto lygio paslaugų kokybė. Suteikti sprendimai padėjo mūsų verslui išspręsti kilusius iššūkius ir leido ramiai koncentruotis į kitus prioritetus.
Jurga
Jurga
Read More
Likau maloniai nustebinta klientų aptarnavimu, punktualumu, diskretiškumu ir rezultatais.
Saulius
Saulius
Read More
Paslaugomis naudojamės jau ne pirmą kartą. Esame patenkinti punktualumu, darbų kokybe ir kaina.
Previous
Next

Iškviesti specialistus!

Kada atliekamas kilimų valymas garais?

Profesionalų kilimų valymą garų aparatu rekomenduojama atlikti bent porą kartų per metus, tačiau tam tikri veiksniai gali sąlygoti ir poreikį valyti dažniau. Neretai dažniau profesionalaus valymo paslaugą užsakyti paskatina atsiradę sunkiai įveikiamos dėmės, pavyzdžiui, kavos, taip pat itin dideli žmonių srautai, kurie lemia didesnį užterštumą, dar profesionaliai valyti kilimą gali paskatinti nemalonus įsigėręs kvapas ir pan.

Profesionalaus kilimų valymo garais nauda

 • Iš kilimo pašalinamos įsisenėjusios dėmės, taip pat tokios, kurias įveikti sunku: vyno, arbatos, kavos, maisto likučių, rašalo, riebalų, kraujo ir pan.;
 • Valoma operatyviai, po valymo kilimas netrukus lieka sausas ir juo galima naudotis;
 • Efektyviai pašalinamos dulkių erkutės, bakterijos;
 • Atsikratoma ir įsigėrusių nemalonių kvapų: pelėsio, degėsių, tabako ir pan.;
 • Valymas garais idealiai tinka tiems, kurie alergiški cheminės priemonės, taip pat auginantiems vaikus;
 • Profesionalus valymas padeda pailginti kilimo eksploatavimo laiką;
 • Užtikrinama švara ir higiena.
Kiliminės dangos valymas garais

Nešvarios kiliminės dangos grėsmės

Tvarkinga kiliminė danga – estetikos ir puikaus mikroklimato garantija. Prižiūrimi kilimai patalpai suteikia gaivos pojūtį, tvarkos įspūdį ir prisideda prie gero įvaizdžio. Tačiau nešvari kiliminė danga bene labiausiai akcentuojama sveikatos ir geros savijautos kontekste. Kilimo plaukeliai surenka daug dulkių, plaukų, odos likučių, bakterijų, dulkių erkučių, nemalonių kvapų ir pan. Visa tai dirgina kvėpavimo takus, sukelia diskomfortą, gali sustiprinti alergijos simptomus, sąlygoti kvėpavimo takų ligų atsiradimą ar paūmėjimą.

Kiliminės dangos valymo garais kaina Vilniuje

Kilimo valymo garais kaina

Dažnai renkantis paslaugas kaina tampa sprendimą lemiančiu veiksniu, tad siekiame kiekvienam iš Jūsų pasiūlyti patrauklią kainodarą. Tikslią kainą pasakyti galime tik išsamiai aptarę Jūsų poreikius bei darbų apimtis. Tad po pokalbio telefonu mūsų specialistai parengs paslaugų pasiūlymą su kaina. Savo klientams – tiek fiziniams asmenims, tiek įmonėms – garantuojame ne tik puikų kainos ir kokybės santykį, bet ir profesionalumą, diskretiškumą, dėmesingą bendradarbiavimą.

Neradote reikiamos paslaugos? Susisiekite!

Iškviesti specialistus!

Kur dar atliekame kilimų valymą garais?

Lietuvos žemėlapis

Kauno apskritis

Vilniaus apskritis

Utenos apskritis

Panevėžio apskritis

Šiaulių apskritis

Alytaus apskritis

Marijampolės apskritis

Tauragės apskritis

Klaipėdos apskritis

Telšių apskritis

 • Kauno apskritis
 • Klaipėdos apskritis
 • Šiaulių apskritis
 • Panevėžio apskritis
 • Alytaus apskritis
 • Marijampolės apskritis
 • Tauragės apskritis
 • Telšių apskritis
 • Utenos apskritis

Dažniausiai užduodami klausimai

Po valymo garais drėgmei išgaruoti ir kilimui visiškai išdžiūti reikia vos pusvalandžio. Taigi po 30 minučių jau galėsite naudotis kilimu.

Šis kilimų valymo būdas leidžia iš giliausių sluoksnių pašalinti nešvarumus, iš kilimo ar kiliminės dangos išvalyti kavos, kraujo, raudonojo vyno bei kitas sunkiai įveikiamas dėmes, taip pat atsikratyti nemalonių kvapų, pavyzdžiui, degėsių, tabako ar pan. Kilimų valymas garais pašalina ir bakterijas bei dulkių erkutes. Negana to, šis būdas puikiai tinka, jei esate alergiški.

Esminis skirtumas tas, jog kilimą valant garais galima nenaudoti cheminių priemonių, todėl šis metodas idealiai tinka auginantiems vaikus, norintiems kuo natūralesnio kilimo valymo būdo, taip pat ir alergiškiems žmonėms.

Konkreti trukmė priklauso nuo nešvarumų lygio, pobūdžio, taip pat valomų kilimų ar kiliminės dangos ploto. Tačiau darbui paprastai reikia kelių valandų, dar 30 minučių – kilimui visiškai išdžiūti.

Valymo garais kainai įtakos turi kilimo tipas, valomas plotas, nešvarumų kiekis ir pobūdis, naudojami įrankiai, priemonės.

Siųsti užklausą