Kilimų impregnavimas Vilniuje

Kilimas ar kiliminė danga yra jaukus ir drauge praktiškas akcentas interjere. Tiesa, įsigyjant kokybišką kilimą investicija nebus labai maža, tad natūralu, jog daugelis tikimės, kad pirkinys ilgai išliks it naujas, sparčiai nenusidėvės ir puikiai atliks savo funkciją. Tačiau ilgainiui visgi naudojimo žymių išvengti nepavyksta, mat kilimui tenka judėjimo keliama trintis, taip pat ant jo patenka nešvarumai iš lauko, dulkės, plaukai, augintinių kailio plaukai, veikia ir saulės spindulių ar kitoks poveikis iš aplinkos. Natūralu, jo jis dėvisi, tačiau ką pasakytumėte apie galimybę dėvėjimosi procesus sulėtinti ir dar ilgiau džiaugtis reprezentatyvia kilimo išvaizda? Jei aktualu, tuomet Jums reikalingas kilimų impregnavimas Vilniuje ar Vilniaus apskrityje. Impregnuotam kilimui suteikiama apsauga nuo mechaninio ir aplinkos poveikio. Kai įsigyjate naują kilimą, jis būna impregnuotas gamykloje, o po kurio laiko svarbu tą suteiktą apsaugą atnaujinti.

Iškviesti specialistus!

Vilniuje ir Vilniaus apskrityje

Netvarką verčiame tvarka

Išvalyta patalpų
+ 0
Laimingų klientų
+ 0
Prižiūrimų objektų
+ 0

Kaip atliekamas kiliminės dangos impregnavimas?

Pasirinkite dominančią paslaugą

Užsisakykite telefonu ar užklausos forma

Specialistų atvykimas

Atliekame sutartus darbus

Mėgaujatės švara

Impregnavimas turėtų būti atliekamas po kruopštaus kilimo valymo. Tad jei danga dabar nėra valyta, pirmiausia reikėtų užsakyti kilimo valymo paslaugą, o tada atlikti impregnavimą, kuriam mūsų įmonė renkasi tik sertifikuotas, saugias bei puikų rezultatą užtikrinančias priemones.

Kilimas pilnai išsausinamas ir padengiamas impregnuojančia medžiaga, sukuriančia efektyvią apsaugą, užkertančia kelią purvo skverbimuisi gilyn į kilimo audinį. Svarbu pabrėžti, jog impregnantas yra bespalvis ir bekvapis bei nedarantis jokios įtakos kilimo išvaizdai. Medžiaga savo funkcijas atlieka apie pusmetį.

Impregnantai tarsi sudaro plika akimi nematomą apsauginį sluoksnį, neleidžiantį nešvarumas prasiskverbti gilyn.

Ką apie mūsų specialistus kalba klientai​?

Darius
Darius
Read More
Dirbant maisto industrijoje švaros palaikymas yra vienas svarbiausių prioritetų. Esame dėkingi šauniems specialistams, kurie mūsų restoranų tinkle periodiškai užtikrina tobulą švarą.
Inga
Inga
Read More
Kad nereikėtų naudoti vidinių įmonės resursų, užsakant paslaugas visada kreipiu dėmesį į tiekėjo savarankiškumą bei galutinį rezultatą. Likau tikrai patenkinta atliktais darbais ir jų kokybe.
Gintaras
Gintaras
Read More
Malonūs, mandagūs specialistai. Pagelbėjo, kai to labiausiai reikėjo. Atvyko greitai, viršijo išsikeltus tikslus ir lūkesčius. Rekomenduoju.
Marius
Marius
Read More
Aukšto lygio paslaugų kokybė. Suteikti sprendimai padėjo mūsų verslui išspręsti kilusius iššūkius ir leido ramiai koncentruotis į kitus prioritetus.
Jurga
Jurga
Read More
Likau maloniai nustebinta klientų aptarnavimu, punktualumu, diskretiškumu ir rezultatais.
Saulius
Saulius
Read More
Paslaugomis naudojamės jau ne pirmą kartą. Esame patenkinti punktualumu, darbų kokybe ir kaina.
Previous
Next

Iškviesti specialistus!

Kada ir kaip dažnai vertėtų impregnuoti kilimą ar kiliminę dangą?

Kilimai ir kiliminės dangos impregnuojami tik kruopščiai išvalyti. Impregnuoti rekomenduojama maždaug kas pusmetį, nes tiek laiko impregnantas geriausiai atlieka savo funkciją.

Profesionalaus kilimų impregnavimo privalumai

Impregnavimas užkerta kelią nešvarumų skverbimuisi ir taip gerokai palengvina kilimo ar kiliminės dangos priežiūrą. Kvalifikuoti specialistai savo veikloje renkasi tik aukštos kokybės, sertifikuotas priemones, atliekančias savo kertinę funkciją bei drauge nedarančios jokio neigiamo poveikio kilimui. Taip pat profesionalai dirba su kokybiškais įrankiais, naudoja modernią įrangą – tai ne tik palengvina darbo procesus, bet ir suteikia jiems efektyvumo, leidžia teikti aukščiausio lygio garantiją.

Impregnavimas labai pasiteisins, jei namuose turite mažų vaikų, nes profesionaliai atlikta procedūra patikimai saugos kilimą nuo išlietų skysčių.

Kilimų impregnavimą geriau patikėti specialistams dar ir todėl, kad netinkamai atlikta procedūra gali padaryti daugiau žalos nei naudos, mat be žinių, patirties ir profesionalių darbo priemonių yra didelė rizika pažeisti kilimo audinį.

Kilimų impregnavimo kaina Vilniuje

Kilimų impregnavimas

Svarstantys pirmą kartą pasinaudoti kilimų impregnavimo privalumais, žinoma, domisi ir šios paslaugos kaina. O ją lemia tokie kriterijai kaip impregnuojamo ploto dydis, kilimo ar kiliminės dangos tipas, pasirinktas priemonės. Tikslią impregnavimo kainą galime pasakyti aptarę visus su darbu susijusius niuansus. Įvertinsime iš Jūsų gautą informaciją ir parengsime pasiūlymą su tikslia kaina. Vertiname kiekvieną klientą, nepriklausomai nuo to, koks užsakymo dydis. Visiems suteikiamos atsakomybės, diskretiškumo, dėmesingo bendradarbiavimo ir gerų rezultatų garantijos.

Neradote reikiamos paslaugos? Susisiekite!

Iškviesti specialistus!

Kur dar atliekame kilimų impregnavimą?

Lietuvos žemėlapis

Kauno apskritis

Vilniaus apskritis

Utenos apskritis

Panevėžio apskritis

Šiaulių apskritis

Alytaus apskritis

Marijampolės apskritis

Tauragės apskritis

Klaipėdos apskritis

Telšių apskritis

  • Kauno apskritis
  • Klaipėdos apskritis
  • Šiaulių apskritis
  • Panevėžio apskritis
  • Alytaus apskritis
  • Marijampolės apskritis
  • Tauragės apskritis
  • Telšių apskritis
  • Utenos apskritis

Dažniausiai užduodami klausimai

Impregnavimas padeda apsaugoti kilimą ar kiliminę dangą nuo nešvarumų, dėmių įsiskverbimo ir įsisenėjimo, taip pat labai prisideda prie kur kas paprastesnio kilimo valymo ir kasdienės priežiūros. Verta paminėti ir tai, jog prie impregnuoto kilimo paviršiaus mažiau „kabinasi“ dulkės, pūkai ir panašūs nešvarumai. Procesas reikšmingas ir švaros bei higienos kontekste.

Taip, impregnuoti galima tiek sintetinius, tiek natūralaus pluošto kilimus. Svarbu tik pasirinkti konkrečiam kilimui tinkamiausias priemones – tą padarys specialistai.

Pirmiausia, profesionalai puikiai išmano priemones, žino, kada vienas ar kitas jų rinktis, kas geriausiai tinka pagal kilimo tipą. Kvalifikuoti specialistai savo veikloje naudoja profesionalius įrankius bei pažangią įrangą, leidžiančią darbus atlikti ir greičiau, ir daug efektyviau. Maža to, savo sritį išmanantys darbuotojai žino, kaip geriausiai saugoti kilimų išvaizdą ir jų savybes, tad galite būti tikri, jog Jūsų kilimai – gerose rankose.

Darbų kainą lemia impregnuojamas plotas, kilimo ar kiliminės dangos tipas, taip pat kaina gali kisti priklausomai nuo pasirinktos darbo technologijos.

Jei kilimas yra preciziškai išvalytas, impregnavimui reikės vos kelių valandų. Žinoma, tikslus laikas priklauso nuo impregnuojamo ploto. Kas kita, jei reikalingas ir profesionalus valymas prieš impregnavimą – tokiu atveju darbai gali užsitęsti ir daugiau kaip vieną dieną, priklausomai nuo to, koks valymo metodas bus pasirinktas.

Siųsti užklausą