Automatizuotas kilimų valymas Vilniuje

Kilimas patalpai suteikia jaukumo. Ir visiškai nesvarbu, ar jis yra namų, biuro ar dar kitoje aplinkoje. Tačiau patiesus kilimą būtina jo priežiūra. Juk nešvarus ir neprižiūrimas tikrai neatrodys estetiškai, darys neigiamą įtaką bendram patalpos vaizdui, taps puikia terpe kauptis ne tik nešvarumams, bet ir bakterijoms. Tai tik keli aspektai, pagrindžiantys kokybiško kilimų valymo svarbą. Tačiau tai padaryti nėra taip lengva, juo labiau kalbant apie įsisenėjusias dėmes, dulkių erkutes ir pan. Todėl jei aktualus profesionalus automatizuotas kilimų valymas Vilniuje ar Vilniaus apskrityje, susisiekite su mūsų įmone telefonu. Atsakomybė, nepriekaištinga kilimo švara ir higiena, diskretiškumas, profesionalus bendradarbiavimas – mūsų garantija Jums.

Iškviesti specialistus!

Vilniuje ir Vilniaus apskrityje

Netvarką verčiame tvarka

Išvalyta patalpų
+ 0
Laimingų klientų
+ 0
Prižiūrimų objektų
+ 0

Kaip atliekamas automatizuotas kiliminės dangos valymas?

Pasirinkite dominančią paslaugą

Užsisakykite telefonu ar užklausos forma

Specialistų atvykimas

Atliekame sutartus darbus

Mėgaujatės švara

Pasirinkę paslaugą svetainėje susisiekite telefonu su mūsų komanda išsamiam pokalbiui. Tai svarbu, kad galėtume tiksliai identifikuoti Jūsų poreikius, nustatyti laukiančias darbų apimtis, parinkti tinkamiausias priemones valymui. Pokalbio metu gauta ir susisteminta informacija leidžia parengti Jums tikslų paslaugų pasiūlymą su kaina.

Sutartu laiku mūsų komanda atvyksta į objektą paimti kilimo (ar kilimų). Kilimus atsivežame į valyklą, išsiurbiame, o ant kilimų esančias dėmes apdorojame joms pašalinti skirtomis priemonėmis. Kokias konkrečiai priemones renkamės, priklauso nuo nešvarumų pobūdžio. Kitas etapas – automatizuotas valymas cheminio valymo įranga. Reikia pabrėžti, jog pastaroji skirta ne tik valyti ir išskalauti kilimą, tačiau ir tam, kad jį tausotų, tad toks valymas netrumpina kilimo tarnavimo laiko. Galiausiai kilimas išdžiovinamas. Jei yra poreikis, jis gali būti apdorotas ir karščiu, siekiant pašalinti dulkių erkutes. Išvalytą ir sausą kilimą pristatome ten, iš kur paėmėme.

Automatizuotas kilimų valymas

Ką apie mūsų specialistus kalba klientai​?

Darius
Darius
Read More
Dirbant maisto industrijoje švaros palaikymas yra vienas svarbiausių prioritetų. Esame dėkingi šauniems specialistams, kurie mūsų restoranų tinkle periodiškai užtikrina tobulą švarą.
Inga
Inga
Read More
Kad nereikėtų naudoti vidinių įmonės resursų, užsakant paslaugas visada kreipiu dėmesį į tiekėjo savarankiškumą bei galutinį rezultatą. Likau tikrai patenkinta atliktais darbais ir jų kokybe.
Gintaras
Gintaras
Read More
Malonūs, mandagūs specialistai. Pagelbėjo, kai to labiausiai reikėjo. Atvyko greitai, viršijo išsikeltus tikslus ir lūkesčius. Rekomenduoju.
Marius
Marius
Read More
Aukšto lygio paslaugų kokybė. Suteikti sprendimai padėjo mūsų verslui išspręsti kilusius iššūkius ir leido ramiai koncentruotis į kitus prioritetus.
Jurga
Jurga
Read More
Likau maloniai nustebinta klientų aptarnavimu, punktualumu, diskretiškumu ir rezultatais.
Saulius
Saulius
Read More
Paslaugomis naudojamės jau ne pirmą kartą. Esame patenkinti punktualumu, darbų kokybe ir kaina.
Previous
Next

Iškviesti specialistus!

Kaip prižiūrėti kilimą, kad šis išliktų švarus kuo ilgiau?

Svarbu paminėti, jog kilimo priežiūros ypatumai priklauso ir nuo to, ar jis yra sintetinis, ar natūralaus pluošto. Tačiau esti keli patarimai, aktualūs visų kilimų priežiūrai:

 • 🧹 Labai svarbus siurbimas – kilimus siurbkite pagal poreikį. Geriausia, jei nenaudosite šerelių siurbdami, mat jie tik suteikia progą nešvarumams patekti giliau į kilimo audinį, tarp plaukelių.
 • 👣 Neatidėliokite. Jei ant kilimo patenka daugiau nešvarumų, pavyzdžiui, iš lauko su avalyne, išsiurbkite iškart, nespėjus smėliui ir kitiems nešvarumams patekti giliau į kilimą.
 • 💧 Jei ant kilimo išpylėte skysčių, nedelsdami dėmę sausinkite popieriniais rankšluosčiais.
 • 🧴 Jei naudojate valymui skirtas priemones, rinkitės atsižvelgdami į Jūsų kilimo sudėtį.
 • 🗓️ Kilimus profesionaliai valykite porą kartų per metus.
Kilimų valymas specialia įranga

Kokio tipo kilimines dangas plauname automatizuotu valymu?

Automatizuotas valymas tinka įvairiems kilimams ir kiliminėms dangoms: sintetiniams, rytietiškiems, vilnoniams ar kitokiems. Parenkame valymo programas, priemones ir įrankius, atsižvelgdami į kilimo tipą, todėl užtikriname valomų paviršių puoselėjimą ir savybių išsaugojimą. Moderni valymo technologija, tinkamų priemonių parinkimas bei kvalifikuotų specialistų žinios leidžia nesunkiai pašalinti net labai sudėtingas dėmes.

Automatizuoto kilimų valymo kainos Vilniuje

Automatinio kilimo valymo kaina

Klientams dažnai svarbu iš anksto žinoti, kiek kainuos automatizuotas kilimų valymas Vilniuje ar Vilniaus apskrityje. Tačiau kainą pateikti galime tik tada, kai išsamiai aptariame Jūsų poreikius bei darbų niuansus. Kilimų valymo kainai įtakos turi kilimo pluoštas, užterštumo lygis bei dėmių pobūdis, taip pat koks plotas bus valomas. Sužinoję šiuos aspektus įvertiname, kiek laiko reikės skirti valymui, kokias priemones ir valymo metodus rinktis. Patikiname, jog kiekvienam iš Jūsų pasiūlysime patrauklų kainos ir kokybės santykį.

Neradote reikiamos paslaugos? Susisiekite!

Iškviesti specialistus!

Kur dar teikiamos automatizuoto kilimų valymo paslaugos?

Lietuvos žemėlapis

Kauno apskritis

Vilniaus apskritis

Utenos apskritis

Panevėžio apskritis

Šiaulių apskritis

Alytaus apskritis

Marijampolės apskritis

Tauragės apskritis

Klaipėdos apskritis

Telšių apskritis

 • Kauno apskritis
 • Klaipėdos apskritis
 • Šiaulių apskritis
 • Panevėžio apskritis
 • Alytaus apskritis
 • Marijampolės apskritis
 • Tauragės apskritis
 • Telšių apskritis
 • Utenos apskritis

Dažniausiai užduodami klausimai

Žinoma, valyti galima ir sintetinio, ir natūralaus pluošto kilimus, taip pat ir vilnonius. Parenkame specialias programas, priemones, kurios atitinka kilimo tipą, siekiant maksimaliai gerų rezultatų ir apsaugoti kilimą nuo pažeidimų.

Automatizuotas valymas suteiks progą iš kilimo ir kiliminės dangos pašalinti įvairaus pobūdžio nešvarumus: nuo lengvai pašalinamų iki įsisenėjusių ir sunkiai panaikinamų. Išvalysime purvą, maisto likučių paliktas dėmes, taip pat vyno, kavos ar kitų spalvotų gėrimų, kraujo, rašalo ir kt.

Automatizuotas cheminis kilimų valymas rekomenduojamas porą kartų per metus. Bet kiekviena taisyklė turi išimčių, tad jei kilimai eksploatuojami ten, kur dideli žmonių srautai, profesionalaus valymo paslaugomis tikslinga pasinaudoti dažniau, siekiant estetikos, higienos, švaros ir reprezentatyvumo.

Žinoma! Automatizuotas kiliminės dangos valymas padės atsikratyti šių ir kitų nemalonių kvapų, o Jūsų kilimas alsuos švara ir gaiva.

Taip, atsižvelgiame į visus klientų poreikius, tad jei turite alergijų, informuokite mus iš anksto – parinksime kvėpavimo takų bei odos nedirginančias, nealergizuojančias priemones kilimui valyti.

Siųsti užklausą