Giluminis kilimų ir kiliminės dangos valymas Vilniuje

Kilimas yra unikalus akcentas patalpoje, teikiantis jaukumo, šilumos pėdoms bei galintis visiškai kardinaliai pakeisti patalpos išvaizdą. Visgi vien patiesti kilimą ar kiliminę dangą tikrai neužtenka – jį reikės nuolat prižiūrėti, jei reprezentatyvumas, švara bei higiena Jums yra prioritetai. Kilimas surenka daug dulkių, purvo ir kitų nešvarumų, augintinių plaukų, maisto likučių, bakterijų, dulkių erkučių ir t.t. Visų šių nepageidaujamų „svečių“ nė nematome plika akimi, todėl labai svarbu kilimą ar kiliminę dangą kartas nuo karto išvalyti iki giliausių sluoksnių. Giluminis kilimų ir kiliminės dangos valymas Vilniuje ar Vilniaus apskrityje – paslauga, kurią teikia kvalifikuoti specialistai, todėl tai atsakomybės, preciziško rezultato, diskretiškumo bei bendradarbiavimo garantija Jums.

Iškviesti specialistus!

Vilniuje ir Vilniaus apskrityje

Netvarką verčiame tvarka

Išvalyta patalpų
+ 0
Laimingų klientų
+ 0
Prižiūrimų objektų
+ 0

Kaip atliekamas giluminis kilimų valymas?

Pasirinkite dominančią paslaugą

Užsisakykite telefonu ar užklausos forma

Specialistų atvykimas

Atliekame sutartus darbus

Mėgaujatės švara

Sausam giluminiam valymui naudojamos specialios priemonės, kurios paprastai visai neturi, o kartais turi itin mažą kiekį drėgmės. Dėl šio aspekto sausas valymas išsiskiria tuo, jog jį atlikus kilimu bene iškart galima vėl naudotis, nes jo nereikia džiovinti. Jei taikomas kilimo plovimas, tai atliekama naudojant specialią įrangą ir mažiausiai pusę dienos reikės laukti, kol jis išdžius.

Galimi tokie kilimų valymo metodai:

 • sausas giluminis valymas;
 • dėmių šalinimas;
 • heminis valymas naudojantis specialia rotacine mašina;
 • kilimo plovimas itin galingu plaunamu siurbliu.

Konkretus procesas priklauso nuo pasirinkto valymo būdo.

Giluminis kilimų valymas

Ką apie mūsų specialistus kalba klientai​?

Darius
Darius
Read More
Dirbant maisto industrijoje švaros palaikymas yra vienas svarbiausių prioritetų. Esame dėkingi šauniems specialistams, kurie mūsų restoranų tinkle periodiškai užtikrina tobulą švarą.
Inga
Inga
Read More
Kad nereikėtų naudoti vidinių įmonės resursų, užsakant paslaugas visada kreipiu dėmesį į tiekėjo savarankiškumą bei galutinį rezultatą. Likau tikrai patenkinta atliktais darbais ir jų kokybe.
Gintaras
Gintaras
Read More
Malonūs, mandagūs specialistai. Pagelbėjo, kai to labiausiai reikėjo. Atvyko greitai, viršijo išsikeltus tikslus ir lūkesčius. Rekomenduoju.
Marius
Marius
Read More
Aukšto lygio paslaugų kokybė. Suteikti sprendimai padėjo mūsų verslui išspręsti kilusius iššūkius ir leido ramiai koncentruotis į kitus prioritetus.
Jurga
Jurga
Read More
Likau maloniai nustebinta klientų aptarnavimu, punktualumu, diskretiškumu ir rezultatais.
Saulius
Saulius
Read More
Paslaugomis naudojamės jau ne pirmą kartą. Esame patenkinti punktualumu, darbų kokybe ir kaina.
Previous
Next

Iškviesti specialistus!

Kiliminės dangos giluminis valymas – paslauga verslui

Biuruose kilimai yra svarbi interjero detalė, tad turi būti tvarkinga bei estetiška, kitu atveju gerokai gadins bendrą vaizdą. O pirminis įspūdis apie biuro aplinką yra labai reikšmingas. Kilimų valymo metu pašalinami nešvarumai (net tie, kurie gerokai įsisenėję), todėl grąžinamas reprezentatyvumas, kuris perduodamas ir patalpai.

Giluminio valymo metu išnaikinamos dulkės ir dulkių erkutės, įvairūs alergenai, kas yra tiesiogiai susiję su sveika darbo aplinka.

Giluminis valymas prisideda prie kur kas ilgesnės kilimo ar kiliminės dangos eksploatacijos. Biuruose paprastai yra dideli lankytojų, darbuotojų srautai, todėl kilimams tenka didelės apkrovos, dėl ko jie – natūralu – dėvisi sparčiau. Profesionalus giluminis valymas leidžia kilimą atnaujinti, grąžinti jam spalvą, o taip pat ilginti ir eksploatacijos laiką.

Profesionalaus valymo svarba

Kilimus galima valyti ir mėgėjiškai, tiesą sakant, tai daryti būtina – bent kartą per dieną svarbus siurbimas. Tačiau periodiškai reikalingas ir profesionalus valymas, gražinantis kilimams įprastą išvaizdą, atgaivinantis spalvą, padedantis tausoti kilimo paviršių, panaikinti nemalonius kvapus bei įvairaus pobūdžio nešvarumus.

Renkantis profesionalaus valymo paslaugas labai svarbu prioritetą teikti kvalifikuotiems šios srities specialistams, kurie ne tik parinks tinkamiausius valymo metodus, tačiau ir priemones. O pastarųjų yra didelis pasirinkimas, todėl reikia išmanyti ir kilimo medžiagos subtilybes, ir priemonių ypatumus. Tad profesionalai pasirūpins šauniais rezultatais, o Jūs gausite garantiją, jog kilimas ar kiliminė danga nebus sugadinti.

Ne mažiau svarbūs ir patys įmonės darbuotojai – jie demonstruoja savo profesionalumą, atsakomybę ir atsidavimą darbui, kas leidžia siekti aukščiausių rezultatų.

Giluminio kilimų valymo kaina Vilniuje

Biurų valymas

Kai reikalingas profesionalus giluminis kilimo ar kiliminės dangos valymas, ieškantys paslaugų didelį dėmesį paprastai teikia ir kainai. Tad mes džiaugiamės galėdami pasiūlyti patrauklų kainos ir kokybės santykį. Tiesa, kiek tiksliai kainuos Jūsų kilimų valymas giluminiu būdu, pasakysime tik po išsamaus pokalbio telefonu. Jo metu aptarsime darbų apimtis, Jūsų lūkesčius – tai mums leis parinkti geriausias priemones bei įrankius puikiam rezultatui pasiekti. Taigi jei aktualus giluminis kilimų valymas, susisiekite su mumis telefonu. Kiekvienam klientui garantuojame profesionalumą, atsakingumą ir dėmesingumą.

Neradote reikiamos paslaugos? Susisiekite!

Iškviesti specialistus!

Kur dar atliekamas giluminis kiliminės dangos valymas?

Lietuvos žemėlapis

Kauno apskritis

Vilniaus apskritis

Utenos apskritis

Panevėžio apskritis

Šiaulių apskritis

Alytaus apskritis

Marijampolės apskritis

Tauragės apskritis

Klaipėdos apskritis

Telšių apskritis

 • Kauno apskritis
 • Klaipėdos apskritis
 • Šiaulių apskritis
 • Panevėžio apskritis
 • Alytaus apskritis
 • Marijampolės apskritis
 • Tauragės apskritis
 • Telšių apskritis
 • Utenos apskritis

Dažniausiai užduodami klausimai

Šiuo būdu galima valyti iš įvairių medžiagų pagamintus kilimus bei kilimines dangas, pavyzdžiui: vilnonius, medvilninius, sintetinio pluošto bei kt.

Šio valymo metu pašalinami net įsisenėję, giliau esantys nešvarumai, susidorojama su kavos, vyno, kraujo ir kitomis sunkiai įveikiamomis dėmėmis. Profesionalus valymas reikalauja daug mažiau laiko. Maža to, giluminis valymas kilimą ir kilimines dangas išvaduoja ne tik nuo nešvarumų, bet ir nuo bakterijų, dulkių erkučių.

Valymui renkamės tik žmonėms, aplinkai bei konkretiems paviršiams saugias valymo priemones, technologijas, tad patikiname, jog kilimo ar kiliminės dangos paviršius bus puoselėjamas.

Tikslią valymo trukmę galėsime pasakyti žinodami, kokie nešvarumai vyrauja ir koks valomas plotas. Lengvai šalinami nešvarumai lemia trumpesnį valymo laiką, o sunkiau įveikiamos dėmės užima daugiau laiko.

Giluminio kilimų ir kiliminės dangos valymo kainai įtakos turi dangos plotas, tipas, nešvarumų lygis.

Siųsti užklausą